‘Eduard Spertsyan toch naar de Nederlandse Eredivisie’
Ajax zit al meerdere transferperiodes achter de handtekening aan van Eduard Spertsyan maar tot een deal is het nooit gekomen. Toch lonkt er voor hem een overstap naar de Nederlandse Eredivisie. Nu klinken de geruchten dat er een overstap voor hem lonkt naar PSV.
Wellicht ziet PSV in hem een alternatief voor Paul Wanner, over wie Bayern München nog steeds een beetje zou twijfelen. De Duitse grootmacht denkt dat Wanner (19) best eens veel speelminuten zou kunnen gaan maken, nu Jamal Musiala geblesseerd is.
“Eduard Spertsyan nieuwe aanwinst voor PSV?”
“Eduard Spertsyan (25) naar PSV?”Bij PSV hoopt men op een Malik Tillman-constructie voor de Duitser. Mocht het toch niet rondkomen, zou Spertsyan zomaar plan-b kunnen zijn. De 25-jarige Spertsyan was dit seizoen al weer goed voor drie goals en vier assists in vijf competitiewedstrijden.
Het bericht ‘Eduard Spertsyan toch naar de Nederlandse Eredivisie’ verscheen eerst op Voetbalnotering.