VoetbalweddenRSS

Wedden op voetbal, online bookmakers, voetbalnieuws en meer!

’31-jarige Oranje-speler in gesprek met Franse topclub’

VoetballenHans Hateboer is momenteel in gesprek met het Franse Olympique Lyon. Met dit nieuws pakt het medium ‘Foot Mercato’ vandaag uit. De 31-jarige middenvelder zit momenteel in een uitzichtloze situatie bij Stade Rennes.

Hij speelde dit seizoen slechts 22 minuten voor zijn club Stade Rennes en hij lijkt op een zijspoor beland te zijn. Eerder zei hij in gesprek met ViaPlay al dat hij op zoek is naar een nieuwe club. “Nu speel ik niet, dus dat is gewoon kut. Ik heb twee jaar getekend met het idee dat ik weg kon komen als het niet bevalt. Het is niet zo bevallen als ik dacht, dus ik ga in de zomer wel kijken wat er komt om te zoeken naar iets anders.”

“Hans Hateboer in gesprek met Olympique Lyon”

Lyon zou nu in gesprek zijn met de entourage van Hateboer over een transfer. Rennes lijkt niet in de weg te gaan liggen, mede door het feit dat de Nederlander zijn contract eind dit seizoen afloopt. De club zou bereid zijn om zijn contract te laten ontbinden, zodat de verdediger per direct aan de slag kan. Bij Lyon wordt Hateboer gewaardeerd door zijn veelzijdigheid. De verdediger kan zowel centraal als op de flanken uit de voeten. Een huurdeal of een definitieve transfer valt allebei nog binnen de mogelijkheden.

Het bericht ’31-jarige Oranje-speler in gesprek met Franse topclub’ verscheen eerst op Voetbalnotering.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *