VoetbalweddenRSS

Wedden op voetbal, online bookmakers, voetbalnieuws en meer!

Stroeve onderhandelingen tussen Ajax en Sao Paulo: ‘Stellen zich hard op’

Het Braziliaanse Sao Paulo stelt zich hard op in de onderhandelingen met Ajax over de transfer van Tetê. Met dit nieuws pakt het medium ‘Ge Globo’ vandaag uit. Hierdoor lijkt het momenteel een moeilijk verhaal te worden voor de Amsterdammers om de 19-jairge vleugelaanvaller over te nemen.

Volgens het medium zijn de gesprekken tussen beide clubs ‘afgekoeld’ na een duidelijke reactie van São Paulo over een mogelijke huurdeal van Tetê. Ajax zou inzetten op een huurtransfer met optie tot koop, maar daar staat de Braziliaanse club niet voor open, zo werd eerder al duidelijk.

Het Braziliaanse medium weet te melden dat de gesprekken tussen beide clubs doorgaan, maar vanuit beide partijen lijkt het momenteel ‘lastig’ om een akkoord te bereiken. ‘Aanvankelijk wees het bestuur van São Paulo de lening af. Na beraad besloten ze echter dat die constructie wel degelijk mogelijk is, maar alleen als de aanbetaling voor de speler al hoog genoeg is’, klinkt het.

“Ajax moet dieper in de buidel tasten”

Afgelopen vrijdag liet São Paulo al aan Ajax weten dat de voorkeur uitgaat naar een definitieve transfer van Tetê, zo valt er te lezen. Ze zullen alleen akkoord gaan met een huurconstructie als de initiële transfersom ‘aanzienlijk hoger’ ligt dan het eerste bod van Ajax. De Amsterdammers waren bereid om 500.000 euro te balen voor een huurdeal van één seizoen met een verplichte koopoptie van tien miljoen euro. Daarmee zou Ajax tachtig procent van de transferrechten krijgen.

The post Stroeve onderhandelingen tussen Ajax en Sao Paulo: ‘Stellen zich hard op’ appeared first on Voetbal4U.com | Transfers, Eredivisie & Internationaal voetbal |.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *