VoetbalweddenRSS

Wedden op voetbal, online bookmakers, voetbalnieuws en meer!

‘Geen aankopen meer bij Ajax van boven de 10 miljoen’

Op financieel gebied zal Ajax de komende periode een aantal grote veranderingen doorvoeren. Maar desondanks blijft de club ambitieus. Dit heeft Menno Geelen laten weten, de tijdelijk algemeen directeur van de Amsterdammers in de podcast ‘Kick-Off’.

Hij geeft aan op financieel vlak minder risico te nemen. “Het vorig seizoen was sportief zwaar onvoldoende. Dit jaar is het beter. Misschien nog niet je van het, maar wel een stuk lekkerder om op de tribune te zitten. We begroten realistischer, nemen wel de Europa League-competitiefase mee, maar niet standaard de Champions League-inkomsten.”

Als Ajax zich niet plaatst voor het miljardenbal, is het gedwongen om maatregelen te nemen. “Zoals spelers verkopen”, legt Geelen uit. “Vooral door de spelerssalarissen variabel te maken kunnen we eventuele klappen financieel opvangen. Dit geeft een veel grotere wendbaarheid. Als we Champions League spelen, dan verdienen onze spelers nog steeds veel geld, maar halen we alleen Europa League, dan krijgen ze minder.”

De financiële situatie in Amsterdam zal de komende periode duidelijk naar voren komen tijdens de transferwindows, verwacht Geelen. “We zullen spelers moeten kopen. Dat moeten onze technische mensen gaan bepalen, die hebben daar veel meer verstand van dan ik, maar ik weet niet of we ook nog spelers van boven de tien miljoen zullen kopen de komende tijd.”

Het bericht ‘Geen aankopen meer bij Ajax van boven de 10 miljoen’ verscheen eerst op Voetbalvisie.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *