VoetbalweddenRSS

Wedden op voetbal, online bookmakers, voetbalnieuws en meer!

‘Feyenoord ver in onderhandelingen met 22-jarige Denzell Garcia’

Feyenoord Rotterdam voetbalclubGroot nieuws vanuit Rotterdam. Feyenoord zou namelijk een akkoord naderen met de Mexicaanse middenvelder Denzell Garcia. Met dit nieuws pakt het doorgaans goed geïnformeerde WFCGroningen vandaag uit.

Hij gezien als een speler die zowel op het middenveld als op de rechtsbackpositie uit de voeten kan. Daarmee troeft Feyenoord mogelijk concurrenten als Club América en Monterrey af.

“Meerdere vleugelverdedigers deze zomer weg uit Rotterdam Zuid”

Een definitieve overstap van de Mexicaan is op dit moment nog wel afhankelijk van uitgaande transfers. De komst van Garcia wordt pas echt concreet zodra er een huidige rechtsback uit de selectie vertrekt. Binnen de spelersgroep worden meerdere namen gelinkt aan een transfer. Zo staat toptalent Givairo Read na een sterk seizoen in de nadrukkelijke belangstelling van clubs als Bayern München en Manchester City, terwijl er ook twijfels zijn of Bart Nieuwkoop en Jordan Lotomba het gewenste niveau voor de Champions League kunnen aantikken.

The post ‘Feyenoord ver in onderhandelingen met 22-jarige Denzell Garcia’ appeared first on Voetbal4U.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *