‘PSV strijd met Manchester United om krabbel van Lucca Benetton’
PSV heeft haar vizier gericht op de komst van een nieuwe speler. De Eindhovenaren willen namelijk gaan uitpakken met de komst van Lucca Benetton. Hij is een pas vijftienjarige doelman die momenteel onder contract staat bij het Engelse Manchester United. Ook Manchester United en Club Brugge zijn voor hem in de markt.
De talentvolle goalie maakte dit seizoen indruk bij de O18 van Crystal Palace en hielp zijn ploeg aan de winst van de Under-18 Premier League Cup. Vooral in de finale tegen Manchester United liet Benetton zich gelden met een gestopte strafschop. Daarmee speelde hij zich nadrukkelijk in de kijker van grote Engelse clubs, waaronder Manchester United.
“PSV richt vizier op komst van Luca Benetton”
Ondanks zijn jonge leeftijd kwam Benetton al tien keer in actie in de Under-18 Premier League. Daarnaast speelde hij ook al interlands voor Engeland Onder 17. Crystal Palace hoopt de talentvolle keeper voorlopig echter binnenboord te houden. De club zag de afgelopen jaren vaker grote talenten vertrekken naar grotere clubs en wil voorkomen dat Benetton het volgende jeugdproduct wordt dat Selhurst Park verlaat.
The post ‘PSV strijd met Manchester United om krabbel van Lucca Benetton’ appeared first on Voetbal4U.
