‘Feyenoord neemt verlies en neemt afscheid van drie spelers’
Bij Feyenoord staat er een drukke transferzomer voor de boeg. Althans, dit is de voorspelling van journalist Mikos Gouka die werkzaam is voor het Algemeen Dagblad. Zo kunnen de Rotterdammers de hoofdprijs gaan pakken met de verkoop van Anis Hadj Moussa, Givairo Read, Jordan Bos en Ayase Ueda en zouden ze af willen van drie overbodige spelers.
“Anis Hadj Moussa, Givairo Read en Ayase Ueda liggen goed in de markt”, begint Gouka in FC Rijnmond. De rechtsback van Feyenoord was vaak geblesseerd, maar staat hoog op de verlanglijst van Bayern München en Manchester City. Wel heeft de journalist zijn twijfels bij de 28-jarige Japanner. “Voor grote clubs is dat misschien te oud. Je ziet toch dat zij vaak geen spelers meer kopen die ouder zijn dan 25.”
Bos wil Feyenoord alleen laten gaan bij een heel hoog bod, terwijl Hadj Moussa onhoudbaar lijkt na zijn goede seizoen in De Kuip. Naast het kwartet aan basisspelers hoopt Robin van Persie afscheid te nemen van een trio. “Het liefst neemt Feyenoord afscheid van mensen als Gonçalo Borges en Casper Tengstedt”, aldus Gouka.
De Deense spits, waar zes miljoen euro voor is betaald, en de Portugese buitenspeler, waar Feyenoord elf miljoen voor neerlegde, kwamen in de zomer naar Rotterdam, maar konden geen potten breken. Een vertrek ligt in het verschiet. “Daar ga je wel verlies op lijden, omdat je ze na één seizoen al verkoopt. Bij Jordan Lotomba moet je bijvoorbeeld na twee jaar concluderen dat hij is gewogen en te licht is bevonden”, is de conclusie.
The post ‘Feyenoord neemt verlies en neemt afscheid van drie spelers’ appeared first on Voetbal4U.
