Mika Godts: ‘Ik wist dat ik bij deze club mijn krabbel moest zetten’
Deze zomer verruilde Mika Godts Ajax voor het Franse Paris Saint-Germain. Hij is blij met zijn keuze voor de Europese eliteclub en voelt zich direct op zijn plek. Aan de Franse media laat hij weten hoe de integratie is gegaan. De 21-jarige aanvaller hoefde in ieder geval niet lang na te denken.
“Ik ben heel blij dat ik speler van PSG ben en in het Parc des Princes mag spelen. Ik ben hierheen gekomen omdat Paris een grote club is. Ik wil veel leren en spelen”, stelt Godts. Zijn nieuwe ploeggenoten hebben hem geholpen om snel zijn draai te vinden. “De spelers hebben me op en buiten het veld geholpen, dus het is goed verlopen.”
Het is geen geheim dat de concurrentiestrijd voor Godts niet mals is. Zonder het achterste van zijn tong te laten zien, geeft de buitenspeler aan dat er met trainer Luis Enrique over gesproken is. “Ik kan overal spelen, het is aan de trainer om te beslissen. Hij legde gewoon uit hoe we zouden gaan samenwerken, en daarna was het makkelijk.” Godts, die voor 45 miljoen euro overkwam van Ajax, had geen twijfels bij een overstap naar Prijs. “Ik was er al van overtuigd dat ik hier moest tekenen.”
“Twee invalbeurten”
Inmiddels mocht Godts tweemaal invallen voor PSG in de Ligue 1. In een 2-2 gelijkspel tegen Lille wist hij zelfs de belangrijke assist te geven op Vitinha, die daarmee de 2-1 binnenschoot en een late comeback in gang wist te zetten. In het eerste van Ajax speelde Godts 115 wedstrijden, waarin hij goed was voor 26 goals en 28 assists.
The post Mika Godts: ‘Ik wist dat ik bij deze club mijn krabbel moest zetten’ appeared first on Voetbal4U.com | Het laatste voetbalnieuws, transfers & uitslagen.

