Nacho Ferri onder vuur bij Feyenoord: ‘Maar ik vindt hem niet zo slecht’

Nacho Ferri krijgt de komende periode de tijd bij Feyenoord. In de #DoneDeal-podcast van VoetbalPrimeur werd zijn situatie uitgebreid besproken en de conclusie is dat de Spaanse spits de tijd moet krijgen bij de Rotterdammers.
Hij werd gehaald als opvolger van Ayase Ueda, maar heeft in zijn eerste maanden in Rotterdam nog niet kunnen overtuigen. Toch is er volgens de podcast nog voldoende reden om vertrouwen in de Spanjaard te houden. Zijn prestaties vallen tot nu toe misschien tegen, maar zijn kwaliteiten worden wel degelijk gezien.
“Nacho Ferri moet de tijd krijgen bij Feyenoord”
“Hij krijgt heel veel kritiek, maar ik vind hem niet zo slecht als iedereen hem vindt. Ferri heeft een goede lengte, is niet traag. Die afgekeurde goal tegen Barcelona maakte hij best beheerst af. Ik wil niet te veel afgaan op dat hij stilistisch niet zo mooi is, want dat was Thomas Müller ook niet. Daar doet Ferri me gek genoeg een beetje aan denken qua motoriek. Ik wil het nog wel even zien.”
The post Nacho Ferri onder vuur bij Feyenoord: ‘Maar ik vindt hem niet zo slecht’ appeared first on Voetbal4U.com | Het laatste voetbalnieuws, transfers & uitslagen.
